EVS Projesi Kabulünden Sonra?

Güzel bir dijital ajanstaki işimi bırakıp 3 aylık Cesis/Letonya EVS maceramı sizinle paylaşacağım.

2015 yaz dönemi tercihlerimi belirttiğim halde kışın ortasında projeye gönderildim. Bu benim için talihsiz bir başlangıçtı fakat buna rağmen projeden vazgeçemezdim.

Letonya vizesi almak için Ankara’ya gitmek zorunda kaldım. Bu ikinci büyük sıkıntıydı benim için 🙂 Çünkü İstanbul’dan Ankara’ya sırf vize almak için gitmek angarya geliyor açıkçası. Pasaportu adrese posta ile göndermemeleri de bir sıkıntı. Yani bunun için sizin 1 hafta sonra yime Ankara’ya gitmeniz gerekiyor. T.C ve isim bilgilerini verdiğiniz bir kişi de sizin yerinize pasaportunuzu alabiliyor, bunu da belirteyim 🙂

3

1 thought on “EVS Projesi Kabulünden Sonra?

  1. Your unbeatable type of most of these wedding rings makes just about every female desire for doing this. In addition to, the particular easy to customize shape of these happens to be give rise to a variety of layout poiesbilstiis. The particular halo design the place that the middle stone will be framed using small diamond jewelry on the all round the surface of the band is high on design these days. Facet jewel styles to be able to 3 jewel wedding ring styles in order to typical retro designs; the number of choices associated with style are limitless.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir